Ali Rıza Akın

SERTİFİKALAR

Kişisel, Eğitim ve İletişim Bilgilerim

Adım Soyadım : Ali Rıza AKIN

Uyruğum : Türkiye Cumhuriyeti

Doğum Yerim : ISPARTA

Medeni Durumum : Bekar

Telefon Numaram : 0.546 538 52 00

İkamet : ISPARTA MERKEZ

Mail Adresi : bilgi@alirizaakin.com

Eğitim Durumum : Süleyman Demirel Üniversitesi - Bilgisayar Yazılım

Banka Bilgilerim

Banka : Kuveyt Türk Katılım Bankası - Isparta Şubesi

İsim : Ali Rıza AKIN

IBAN Numarası : TR71 0020 5000 0083 8728 2000 01

Kişisel Gelişimim

Yaklaşık 12 yıldır Web programlama ve Grafikle uğraşmaktayım. Lise ve Üniversite eğitimimi bilgisayar yazılım programlama üzerine tamamladım. Bir çok irili ufaklı web yazılım projelerinde bulundum. Kurumsal web siteleri konusunda yüksek önem taşıyan Kamu ve özel hastanelerin web sayfa tasarımını üstlendim. Gerçekleştirdiğim projelerin birçoğunu anlaşmam gereği referans olarak sunamıyorum. Birçok alanda bilgi sahibiyim

Çalışma Sistemim

Ücret Sistemim : Yapılacak proje müşterinin istekleri doğrultusunda oluşturulan bir anlaşmayla başlanır bu anlaşmaya göre iş tamamlanır. Genelde %50 iş başınca %50 iş bitiminde ücret olarak çalışırım. Fiyatı zamana göre belirliyorum. Zaman alan proje zor projedir düşüncesindeyim. Bir proje yapıyorsanız genelde o projeden bir gelir beklentiniz vardır, bir şeye emek veriyorsunuz bu emeğin karşılığında birşeyler bekliyorsunuz. Bir tasarımcının ve proğramlamcının verdiği emeğin karşılığı alması gayet doğal bir durum oluyor.

Sağladığım Destek : Proje sürecinde çok fazla zaman almayacak ekstra düzenlemelerde de destek sağlıyorum. Anlaşma dışında veya proje bitiminden sonra istenen düzenlemelerde extra ücret talep ediyorum.

Saygılarımla.